Hakkımızda  
EMNİYET OTO ZİNCİR SAN.TİC. baklalı zincir üretmek üzere 1978 yılında Rami/İstanbul’da kurulup üretime başlamıştır.Zaman içerisinde dünya zincir üretim sanayiindeki gelişmeleri daima yakından takip etmiş,teknolojik düzeyini dünya standartlarında tutmak için alanının en son teknolojisini kullanarak Wafios marka Alman malı makineleri ithal edip,makina parkurunu yenilemiş,daha hızlı ve kalite zincir üretmeye başlamıştır.
Türkiye’nin zincir sektöründe en büyük kuruluşlarından biri olan EMNİYET OTO ZİNCİR SAN.TİC. 2005 yılında ise yeni bir atılım yaparak, G.O.Paşa-Küçükköy’de daha büyük ve modern yeni fabrikasını kurarak müşterilerine daha iyi ve kaliteli hizmet vermeye başlamıştır.2009 yılındada yeniliklerine devam ederek,uluslararası ISO 9001 : 2000 kalite yönetim sistemi sertifikası alarak yurt dışı ihracata başlayıp, kalitesini perçinlemiş ve bu sistemi üretimine yansıtarak kalitesini perçinlemenin haklı gururunu yaşamaktadır.
Bugün EMNİYET OTO ZİNCİR SAN.TİC. 30 yılı aşan deneyimiyle,yıllık 2.500 ton üretim kapasitesiyle,dürüst çalışmayı ve kaliteyi kendisine ilke edinmiş,konusunda uzman teknik personeliyle müşterilerine daha iyi hizmet verebilemek için kalite ve üretim standartlarına uyarak sektöründe seçkin bir isime sahip olmuş ve dünya pazarında yerini almıştır.
Firmamız,müşteri memnuniyetinin ön planda tutulmasının yanında,sektöründe sürekli ve ivmeli bir şekilde yol alan,kendi gelişiminin yanında sektöründe gelişimine katkı sağlayan tam bir kurumsal nitelik kazanmayı kendisine ana hedef olarak belirlemiştir.
Firmamız 3 mm. İle 14 mm. Tel çapı gamında DIN 5685 ve 3 mm. İle 8 mm. Tel çapı gamında punta kaynaklı normal baklalı zincir üretimi yapabilmekte olup,isteğe göre sarı ve beyaz elektro galvaniz,daldırma galvaniz,dakromet ve nikel kaplama’lı olarakta üretim yapabilmektedir.Standart üretimin yanı sıra özel çap ve ölçülerde müşterilerine hizmet verebilmektedir.
Firmamızın ürettiği tüm mamüller KOSGEB tarafından test edilip,sertifikalandırılmıştır.

 
Nos Bilgisayar